Za 30 let už víme, jak vám reklamní předměty dodat rychle a spolehlivě

  ENG

U nás na nic nečekáte

Kteroukoli z více než 28 000 položek v katalogu vám dodáme za pár dní – díky velkým skladům a vlastní tiskárně. Objednávku zadáte třeba online a my ji doručíme až k vám.

Tiskneme na všechny materiály: keramiku, textil, sklo, kov, plasty, kůži, dřevo, gumu… Neumíme potisknout snad jen vodu a vzduch. Používáme například ražbu, rotační sítotisk, gravírování laserem, tamponový potisk či sublimaci. Za jediný den vytvoříme až 58 tisíc jednobarevných potisků.

Albert Schockherr tiskař
 

Je na nás spolehnutí …

… již od roku 1993. Naše sklady, tiskárny a dílny dnes zabírají 3400 m2. Máme stabilní zázemí – pracuje u nás celkem 95 profesionálů. Z toho dvě třetiny lidí víc jak pět let.

Máme vyladěné procesy, jak nedělat chyby – i díky sofistikované logistice či 2stupňové kontrole kvality. Na míru postavený informační systém vždy správně nastaví workflow zakázky – a zabraňuje tak omylům. Proto jsme schopni držet počet reklamací pod 0,5%.

Alena Nováková skladnice
 

S kreativitou si tykáme

Stačí nám říct – a vymyslíme i zrealizujeme vám jakékoli efektivní řešení na míru. Za spoustu „tailor made“ produktů pro naše klienty jsme získali desítky ocenění.

Naše spolupráce se zkušenými designery jde vidět: třeba v kampaních pro ČEZ, Danone, Knorr či Rexonu. Neděláme „kreativu pro kreativu“ – nápady, které zpracujeme, jsou především efektivní pro klienta.

Lenka Jírů, Gabriela Musilová, Rostislav Čermák obchodní tým iMi Partner
 

Sami tvoříme trendy

Nečekáme na ostatní, ale jdeme svou cestou. Uvedli jsme na trh vlastní značky outdoorového vybavení Schwarzwolf či dárků pro relaxaci, stolování a vaření Vanilla Season.

Trendy nejen tvoříme, ale i úspěšně realizujeme. Například Schwarzwolf funguje již 21 let a ročně prodá 150 000 kusů. Jezdíme na světové výstavy, sledujeme dění a zaplňujeme díry na českém trhu. Každý rok do katalogu přidáváme stovky novinek.

Šárka Zouharová brand developer
 

Dodáváme chytrá řešení

O nic se nestaráte a přesto dostanete včas přesně ty reklamní předměty, které právě potřebujete. E-shopovou správou na klíč vám šetříme čas i nervy s celou administrací.

Zbavujeme firmy trápení s logistickými problémy při distribuci předmětů po celé ČR. Našeho systému využívá řada společností i pro své věrnostní programy.

Pavel Manhalter
 

Jsme globální hráč

Exportujeme do 28 zemí na 5 světadílech. Známe světový byznys, nadnárodní klienty a řídíme se zásadami společenské odpovědnosti. Máme vlastní kancelář v Hong-Kongu: sami si tak kontrolujeme výrobu v Číně.

Organizujeme distribuci po celém světě a dobře známe standardy i požadavky velkých korporací. Jako čeští zástupci jsme členy celosvětové organizace IPPAG. Jsme akcionářem Prominate, který zajišťuje globální řešení s lokálním servisem pro nadnárodní korporace.

Tomáš Kaderka generální ředitel
 

Potřebujete reklamní předměty? Rádi vám pomůžeme

+420 545 425 411
iMi Partner, a.s., Dusíkova 794/3, 638 00 Brno
IČ: 25308033 • DIČ: CZ25308033 • Společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně oddíl B, vložka 2037
ČEZ / Nestlé / WALMARK / Mittal Steel Ostrava / Avon cosmetics / RWE Česká republika a.s. / Danone a.s. Wüstenrot – stavební spořitelna a.s. / UNILEVER ČR, spol. s r.o. / PARAMO a.s. / DHL Express (Czech Republic) s.r.o. Rudolf Jelínek a.s. / RAIFFEISEN stavební spořitelna, a.s. / Swiss Life / Den Braven Czech and Slovak a.s. Xella CZ s.r.o. / VELUX Česká republika s. r. o. / L’OREAL Česká republika s.r.o. / Siemens / Bayer
Nahoru Nahoru